Sobotín, Fara Sobotín Církevní turistika

Soukromý pokoj Pokojů Jednolůžek Dvoulůžek Přistýlek

Informace o objektu

Obec se nachází přibližně 10 km od Šumperka v CHKO Jeseníky. Čistý vzduch, krásná okolní příroda a dobré umístění fary dává možnost kvalitní rekreace duše i těla pro skautské oddíly, křesťanskou mládež, pro rodiny s dětmi, pro duchovní obnovy i příležitostné přespání při poutích.

Nabízíme ubytování pro jednorázové i delší pobyty skupin, farních společenství, skautů a rodin s dětmi. Dále zázemí pro duchovní obnovy (kaple v domě), možnost pořádání svateb, rodinných oslav s možností přespání.

Ubytování musí být předem objednáno a smluveno. Při té příležitosti se také upřesní cena. Fara je zařízení církve a proto si dovolujeme upozornit, že na stejný pokoj ubytováváme pouze rodinné příslušníky nebo osoby stejného pohlaví. Předem je třeba upřesnit požadavek na ubytování, abychom mohli rezervovat patřičná místa.

Typ objektu

Lyžařský vlek/lanovka

Běžkařské tratě

Informace k ceně

Aktuální ceník je zde: http://www.farasobotin.cz/cenik/

Fotogalerie

Sobotín, Fara Sobotín - Sobotín, Fara Sobotín - Sobotín, Fara Sobotín - Sobotín, Fara Sobotín - Sobotín, Fara Sobotín -

Kontakty

Adresa: Sobotín 99 Kontaktní osoba: Dana Ponížilová Tel.: 731 626 557 E-mail: ponizilova.sobotin@seznam.cz WWW: http://www.farasobotin.cz/ GPS (Lng, Lat): 50.0087, 17.0931

Nejde jen o bydlení, ale i o zážitky!