Sobotín, Fara Sobotín církevní turistika

Soukromý pokoj Pokojů Jednolůžek Dvoulůžek Přistýlek

Informace o objektu

Obec se nachází přibližně 10 km od Šumperka v CHKO Jeseníky. Čistý vzduch, krásná okolní příroda a dobré umístění fary dává možnost kvalitní rekreace duše i těla pro skautské oddíly, křesťanskou mládež, pro rodiny s dětmi, pro duchovní obnovy i příležitostné přespání při poutích.

Nabízíme ubytování pro jednorázové i delší pobyty skupin, farních společenství, skautů a rodin s dětmi. Dále zázemí pro duchovní obnovy (kaple v domě), možnost pořádání svateb, rodinných oslav s možností přespání.

Ubytování musí být předem objednáno a smluveno. Při té příležitosti se také upřesní cena. Fara je zařízení církve a proto si dovolujeme upozornit, že na stejný pokoj ubytováváme pouze rodinné příslušníky nebo osoby stejného pohlaví. Předem je třeba upřesnit požadavek na ubytování, abychom mohli rezervovat patřičná místa.

Typ objektu

Vařič

Zobrazit všechny služby

Okolí objektu

K poznávání Střední Moravy patří neodmyslitelně hrady, zámky a historické památky města Olomouce. Centrum regionu Olomouc je vyhledávané nejen pro množství památek, z nichž sloup Nejsvětější Trojíce v centru města je památkou UNESCO, ale také pro typické gastronomické speciality. Zatímco Jeseníky jsou spojeny s horskou přírodou a množstvím sportovních aktivit. K vyhledávaným místům patří Zlaté Hory, které lákají originálním skanzenem se zlatorudnými mlýny a poutním místem „Maria Hilf“. Hojně navštěvovaným místem je lázeňské město Jeseník. Specifickou oblastí je Osoblažsko neboli „Slezská Haná“ na severozápadě Moravskoslezského kraje. Jedná se o jednu z nejchudších a nejméně osídlených oblastí Česka, která se ovšem může pyšnit krásnou přírodou, osoblažskou úzkokolejkou, zámkem ve Slezských Rudolticích a řadou unikátních kulturních památek.

Střední Morava, Jeseníky-západ

Celoročně

Železniční stanice
2,5, km

Autobusová stanice
150 m

Restaurace
1 km

Obchod
100 m

Léto

Přehrada/rybník

Vodní sporty

Zima

Lyžařský vlek/lanovka

Běžkařské tratě

Informace k ceně

Aktuální ceník je zde: http://www.farasobotin.cz/cenik/

Fotogalerie

Sobotín, Fara Sobotín - Sobotín, Fara Sobotín - Sobotín, Fara Sobotín - Sobotín, Fara Sobotín - Sobotín, Fara Sobotín -

Kontakty

Adresa: Sobotín 99 Kontaktní osoba: Dana Ponížilová Tel.: 731 626 557 E-mail: ponizilova.sobotin@seznam.cz WWW: http://www.farasobotin.cz/ GPS (Lng, Lat): 50.0086555481, 17.0930709839

Nejde jen o bydlení, ale i o zážitky!