Rožmitál pod Třemšínem, Víkendový kurz kresby v penzionu Panský dům zpět

Informace

Srdečně Vás zveme na Kurz kreslení pro začátečníky a mírně pokročilé, který se bude konat od 10. do 12.3. 2017 v prostorách penzionu Panský dům v centru malebného Rožmitálu pod Třemšínem. Pojetím výtvarníka Tomáše Mlejnka z Atelieru Na Cestě, který kurz povede, je tzv. „celostní kresba“, kterou se učíme nejen kresbě samotné, ale i celkovému vnímání věcí kolem nás. Bližší informace na http://panskydumrozmital.cz/aktuality/.

Podívejte se na ultrakrátké video - 6 hodin v 1 minutě, a udělejte si představu, jak si s portrétem poradí pan Tomáš Mlejnek, lektor, který víkendový kurz povede, https://www.youtube.com/watch?v=cOwS5AQuJNk.

Otevírací doba

Kurz se koná od 10. března 2017 od 18:00 do 12. března do 17:00

Nejbližší poutní místa
Navštivte také tato místa!

Nejbližší ubytování
Odpočiňte si u nás!

Nejbližší zajímavosti
Zastavte se u nás!

Turistický region Střední Čechy

V regionu, který se vine širokým pásem okolo Prahy, najdeme nejznámější a nejpohádkovější české hrady, kterými jsou Karlštejn a Křivoklát. Ani další hrady a zámky nezůstávají co do popularity pozadu. Mezi oblíbené atraktivity patří také labyrintárium zámku Loučeň, kutnohorský chrám svaté Barbory zapsaný do seznamu UNESCO a další. Region je bohatý na zajímavé technické památky - k prohlídkám zvou stříbrné a zlaté doly, hornické skanzeny, vápenckové lomy, z nichž nejznámější je Velká Amerika. Mezi přírodními zajímavostmi vynikají jeskynní systémy Českého krasu, Průhonický park, skalnaté hřebeny Brd, romantické údolí řeky Sázavy a kraj Blanických rytířů, kterému vévodí legendární hora Blaník.

Střední Čechy-západ, Střední Čechy-jih, Střední Čechy-severovýchod-Polabí

Nevybrali jste?
Nevadí, zde máte několik dalších možností!

Hodnocení

z celkového počtu 0 recenzí.
Toto místo zatím žádný z uživatelů nehodnotil, buďte první a podělte se s ostatními o vaši zkušenost.