Telč, věž kostela sv. Jakuba zpět

Věž kostela sv. Jakuba je 60 m vysoká. Vyhlídkový ochoz, na který vede 40 kamenných a 105 dřevěných schodů, poskytuje neopakovatelný výhled do okoního kraje.

Informace o otevírací době zde.

Turistický region Vysočina

Turistický region a oblast Vysočina je místem, kde naleznete 3 lokality památek UNESCO, množství historických měst, jedinečné muzejní expozice, komplexy židovských památek a mnoho dalších zajímavostí. Přírodní bohatství, které patří k ekologicky nejčistším, poskytuje kopcovitou krajinu, množství lesů, rybníků, vodních toků. Oblast Vysočiny je protkána sítí značených turistických cest, tras pro cyklisty i zimních běžeckých stop. Vyznavači aktivní dovolené zde najdou vše potřebné pro letní i zimní aktivity.

Vysočina