Lukov nad Dyjí, Fara sv. Jiljí církevní turistika

od 1550,- Kč
objekt / noc

Informace o objektu

Dovolená v Lukově u Znojma pro vás bude nejen odpočinkem, ale i možností poznávat pohostinný kraj, bohatý na přírodní krásy, kulturní památky a historii. To vše je zde na dosah ruky. Celá oblast Podyjí je protkána hustou sítí vinařských, naučných a cyklistických stezek na české i na rakouské straně.

V roce 2018 byla budova fary upravena a vybavena k pronájmu na rekreaci. V budově jsou dvě samostatné ložnice vybavené lůžky a lůžkovinami. Kuchyně je vybavena nádobím pro 10 osob. Prostorný uzavřený dvorek nabízí možnost posedět venku. Pobyty nabízíme v sezóně od 1. května do 30. listopadu, o prázdninách v týdenních turnusech od soboty do soboty.

Obec Lukov se nachází ve slunné oblasti na hranici Národního parku Podyjí. Nedaleký kaňon řeky Dyje s nádhernými meandry, obklopený z obou stran nedotčenou přírodou s pásem listnatých lesů a pozoruhodnými skalními, tvoří hranici s Rakouskem a sousední oblastí Nationalpark Thayatal. Fara se nachází v č. p. 65, v sousedství kostela sv. Jiljí, který je dominantou obce od poloviny 18. století. Sama obec je však mnohem starší - poprvé byla zmíněna již na počátku 12. století v zakládací listině kláštera Znojmo-Louka.

Těšíme se na vás!

Vařič

Zobrazit všechny služby

Okolí objektu

Turistický region Jižní Morava je rozsáhlý různorodý region zahrnující množství atraktivit, jako jsou sluncem zalité vinařské oblasti, největší jeskynní systém v České republice, nejrozsáhlejší komponovaná krajina na světě zapsaná na seznam UNESCO i územní Národního parku Podyjí. Centrem regionu je druhé největší město České republiky - Brno.

Znojemsko a Podyjí, Pálava a Lednicko-Valtický areál, Slovácko, Brno a okolí, Moravský kras a okolí

Celoročně

Železniční stanice
6 km (Citonice)

Autobusová stanice
200 m

Restaurace
200 m

Obchod
50 m

Léto

Přehrada/rybník
12 km

Vodní sporty
7 km

Zima

Informace k ceně

K ceně se připočítává rekreační poplatek obci 6 Kč/osoba/noc. Poplatek se nevztahuje na osoby mladší 18 let a starší 70 let, na osoby, na které se vztahují přídavky na děti a na držitele průkazu ZTP/P a jejich průvodce.

Dostupné jednotky v objektu

Fara sv. Jiljí

dvoulůžka: 2, jednolůžka: 6, (2 dvoulůžka, 2 jednolůžka a 2 patrové postele), Kuchyňský kout, Sporák, Lednička, Mrazák, Nádobí, Samostatné WC, WC + koupelna, Sprchový kout, Ručníky s sebou, ...

Fotogalerie

Lukov nad Dyjí, Fara sv. Jiljí - Lukov nad Dyjí, Fara sv. Jiljí - Lukov nad Dyjí, Fara sv. Jiljí - Lukov nad Dyjí, Fara sv. Jiljí - Lukov nad Dyjí, Fara sv. Jiljí - Lukov nad Dyjí, Fara sv. Jiljí - Lukov nad Dyjí, Fara sv. Jiljí - Lukov nad Dyjí, Fara sv. Jiljí - Lukov nad Dyjí, Fara sv. Jiljí - Lukov nad Dyjí, Fara sv. Jiljí - Lukov nad Dyjí, Fara sv. Jiljí -

Kontakty

Adresa: Lukov nad Dyjí 65 Kontaktní osoba: Lenka Ferbyová Tel.: +420 733 161 613 E-mail: info@faralukov.cz WWW: www.faralukov.cz GPS (Lng, Lat): 48.8619218339, 15.9103317958

Při telefonické rezervaci pobytu specifikujte, prosím, že se jedná o Faru sv. Jiljí v Lukově.
Kontakt na správce fary: +420 731 586 636

Nejde jen o bydlení, ale i o zážitky!