Praha 2 - Nové Město, kostel Nanebevzetí Panny Marie a Karla Velikého

Pravidelné bohoslužby (aktualizováno 14. 5. 2019) (iBohosluzby.cz ):

, celý rok, 1x za měsíc, posl. v měs., Mše svatá - latinsky, nový ritus
, celý rok, každý týden, Mše svatá - česky
, celý rok, každý týden, Mše svatá tradiční (Trident) - latinsky
, celý rok, 1x za měsíc, 3. v měsíci, Policejní ekumenická bohoslužba Za bezpečí;
, celý rok, 1x za měsíc, 1. v měsíci, Mše svatá tradiční (Trident) - latinsky
, celý rok, 1x za měsíc, 1. v měsíci, Mše svatá tradiční (Trident) - latinsky

Turistický region Praha

Hlavní město České republiky - Praha bývá často označeno názvem Srdce Evropy a je bezesporu jedním z nejkrásnějších měst světa. Historické jádro společně s Pražským hradem, Karlovým mostem a množstvím kostelů, paláců a zahrad je zapsáno do Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Návštěvníci zde obdivují jedinečné skvosty všech stavebních stylů - románské rotundy, gotické chrámy, renesanční paláce, barokní i secesní stavby. K procházkám zvou starobylá náměstí, uličky Starého Města, mosty, nábřeží a parky. K nezapomenutelným zážitkům patří také vyhlídkové plavby pro řece Vltavě, nebo výlet lanovkou na Petřín. Na své si přijdou všichni milovníci historie, gastronomie i kultury.