Janské Lázně - Horní promenáda 89, Marianum Církevní turistika

Soukromý pokoj Pokojů Jednolůžek Dvoulůžek Přistýlek

Informace o objektu

Penzion a diecézní středisko Marianum nabízí ubytování v srdci světoznámého lázeňského městečka Janské Lázně na úpatí Černé hory v Krkonoších. Svým zaměřením je Marianum vhodným zázemím zejména pro rodiny s dětmi, mládežnické skupiny, farní společenství, školící skupiny i jednotlivce.
Uspořádat u nás můžete také narozeninové oslavy, školení, duchovní obnovy i školy v přírodě.
Nabízíme: ubytování v příjemném prostředí s rodinnou atmosférou, rodinné pokoje, dvoulůžkové i jednolůžkové pokoje. Všechny tyto pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a ložním povlečením s osuškami.
K pobytu je možné objednat také stravování: snídaně formou bufetu, polopenzi nebo plnou penzi. V případě potřeby je možné zajistit speciální dietu.
Součástí penzionu je bar, terasa, zahrada s dětským hřištěm a kuchyňka pro hosty se základním vybavením. Na pokojích je bezplatné Wi-Fi připojení.
K dispozici je společenská místnost s dětským koutkem a knihovnou, dále úschovna lyží, kočárků nebo kol.
Parkování je zajištěno v areálu penzionu.

Typ objektu

Běžkařské tratě
2,5 km

Informace k ceně

Ceny se liší podle typu pokoje a termínu ubytování. Aktuální ceník ubytování i stravování naleznete www.marianim.cz
Na této adrese najdete také on-line objednávkový formulář.

Fotogalerie

Janské Lázně - Horní promenáda 89, Marianum - Janské Lázně - Horní promenáda 89, Marianum - Janské Lázně - Horní promenáda 89, Marianum - Janské Lázně - Horní promenáda 89, Marianum - Janské Lázně - Horní promenáda 89, Marianum - Janské Lázně - Horní promenáda 89, Marianum - Janské Lázně - Horní promenáda 89, Marianum - Janské Lázně - Horní promenáda 89, Marianum - Janské Lázně - Horní promenáda 89, Marianum -

Kontakty

Adresa: Horní promenáda 89, Janské Lázně 542 25 Kontaktní osoba: Ondřej Filipčík Tel.: 737215334 E-mail: info@marianum.cz WWW: www.marianum.cz GPS (Lng, Lat): 50.6284, 15.7829

Nejde jen o bydlení, ale i o zážitky!