Budišov, Fara Budišov Církevní turistika

Celý objekt 2 Ložnic 4 Jednolůžek 0 Dvoulůžek 0 Přistýlek 12 Matrací

Informace o objektu

Na naší budišovské faře nabízíme ubytování pro rodiny a pro menší skautské či táborové pobyty.

Kapacita je 15 – 20 osob, a to na 4 postelích a 12 matracích. Případné další karimatky si vezměte s sebou.

Zázemí tvoří vybavená kuchyně, 3 WC, 2 sprchy.
Fara má krásnou zahradu, je možné využít kostel pro modlitbu a kostelní věž pro výhled a jako součást her.
Sklep pod farou láká k nočním stezkám odvahy nebo do něj můžete uskladnit potraviny.

Budišovským lákadlem je zámek s nejrůznějšími zvířátky a s parkem. Přímo sem do městyse zajíždí i ocelový oř neboli vlak. Malebné putování se nabízí údolím říčky Oslavy. Všude vůkol naleznete romantickou krajinu s ostrůvky (výstupy žulosyenitu) = Přírodní park Třebíčsko. To vše pod mimořádnou zlatou korouhví sv. Gotharda na kostelní věži.

Typ objektu

Léto

Zima

Informace k ceně

Ceny: 130,- Kč postel; 100,- Kč matrace.
K tomu cena za energie dle dohody (záleží především na ročním období a počtu osob).

Dostupné jednotky v objektu

Fara Budišov

jednolůžka: 4, matrace: 12, Povlečení s sebou, Lůžkoviny/spacák s sebou, Kuchyňský kout, Sporák, Lednička, Nádobí, Samostatné WC, Společné sociální zařízení, Sprchový kout, Ručníky s sebou, ...

Fotogalerie

Budišov, Fara Budišov - Budišov, Fara Budišov - Budišov, Fara Budišov - Budišov, Fara Budišov - Budišov, Fara Budišov - Budišov, Fara Budišov - Budišov, Fara Budišov - Budišov, Fara Budišov - Budišov, Fara Budišov - Budišov, Fara Budišov - Budišov, Fara Budišov - Budišov, Fara Budišov - Budišov, Fara Budišov - Budišov, Fara Budišov -

Kontakty

Kontaktní osoba: P. Petr Balát Tel.: +420 732 352 830 E-mail: rkf.budisov@gmail.com WWW: https://budisov.farnost.cz/cz/ubytovani/ GPS (Lng, Lat): 49.2705, 16.0015

Nejde jen o bydlení, ale i o zážitky!