Lukov u Znojma, Fara sv. Jiljí Církevní turistika

Tel.
rezervace a správce: +420 731 856 636

Informace o objektu

Dovolená v Lukově u Znojma pro vás bude nejen odpočinkem, ale i možností poznávat pohostinný kraj, bohatý na přírodní krásy, kulturní památky a historii. To vše je zde na dosah ruky. Celá oblast Podyjí je protkána hustou sítí vinařských, naučných a cyklistických stezek na české i na rakouské straně.

V roce 2018 byla budova fary upravena a vybavena k pronájmu na rekreaci. V budově jsou dvě samostatné ložnice vybavené lůžky a lůžkovinami. Kuchyně je vybavena nádobím pro 10 osob. Prostorný uzavřený dvorek nabízí možnost posedět venku. Pobyty nabízíme v sezóně od 1. května do 30. října, o prázdninách v týdenních turnusech od soboty do soboty.

Obec Lukov se nachází ve slunné oblasti na hranici Národního parku Podyjí. Nedaleký kaňon řeky Dyje s nádhernými meandry, obklopený z obou stran nedotčenou přírodou s pásem listnatých lesů a pozoruhodnými skalními, tvoří hranici s Rakouskem a sousední oblastí Nationalpark Thayatal. Fara se nachází v č. p. 65, v sousedství kostela sv. Jiljí, který je dominantou obce od poloviny 18. století. Sama obec je však mnohem starší - poprvé byla zmíněna již na počátku 12. století v zakládací listině kláštera Znojmo-Louka.

Těšíme se na vás!

7 km

Zima

Informace k ceně

Platný ceník pro letošní rok najdete na: https://faralukov.cz/cenik/
Předem účtujeme zálohu ve výši 50% z ceny ubytování (bankovním převodem). Doplatek je účtován při příjezdu v hotovosti. K ceně bude připočítán pobytový poplatek dle platné vyhlášky obce.
Storno poplatky:
14 – 8 dní před rezervovaným pobytem 20 % z ceny pobytu
7 – 2 dny před rezervovaným pobytem 50 % z ceny pobytu
1 den před rezervovaným pobytem 80 % z ceny pobytu

Dostupné jednotky v objektu

Fara sv. Jiljí

dvoulůžka: 2, jednolůžka: 6, Povlečení s sebou, Lůžkoviny v ceně, (2 dvoulůžka, 2 jednolůžka a 2 patrové postele) dětská postýlka s příslušenstvím , Kuchyňský kout, Sporák, Lednička, Mrazák, Nádobí, Utěrky v ceně, Samostatné WC, WC + koupelna, Sprchový kout, Ručníky s sebou, ...

Fotogalerie

Lukov u Znojma, Fara sv. Jiljí - Lukov u Znojma, Fara sv. Jiljí - Lukov u Znojma, Fara sv. Jiljí - Lukov u Znojma, Fara sv. Jiljí - Lukov u Znojma, Fara sv. Jiljí - Lukov u Znojma, Fara sv. Jiljí - Lukov u Znojma, Fara sv. Jiljí - Lukov u Znojma, Fara sv. Jiljí - Lukov u Znojma, Fara sv. Jiljí - Lukov u Znojma, Fara sv. Jiljí - Lukov u Znojma, Fara sv. Jiljí -

Kontakty

Adresa: Lukov nad Dyjí 65 Kontaktní osoba: rezervace a správce: p. Schwarzová Tel.: rezervace a správce: +420 731 856 636 E-mail: info@faralukov.cz WWW: www.faralukov.cz GPS (Lng, Lat): 48.8619, 15.9103

Nejde jen o bydlení, ale i o zážitky!