Hukvaldy-Rychaltice, Apartmán Hukvaldy církevní turistika

Soukromý pokoj 1 Pokojů 7 Jednolůžek 0 Dvoulůžek 0 Přistýlek 2 Matrací

Informace o objektu

Apartmán Hukvaldy se nachází v podkroví Společenského centra v obci Hukvaldy, v části Rychaltice. Nabízíme dvoupokojový apartmán o celkové ploše místností 156 m2 a kapacitě až 10 osob. V prvním pokoji postele pro 4 osoby, plnohodnotný kuchyňský kout (lednička s mrazákem, myčka, el. trouba, indukční varná deska, mikrovlnka, varná konvice, nádobí), stůl a židle. V druhém pokoji rozkládací pohovka, 2 křesla, postele pro další 3 osoby, úložný prostor a další matrace třeba pro děti, které si rozložíte dle svých představ. Dále jsou k dispozici dvě koupelny se sprchovacími kouty, dvě umývárny, 2 x WC, úložný prostor, internet, TV a parkování. Lůžkoviny a povlečení v ceně ubytování. Ručníky jsou k dispozici za příplatek. Během ubytování je možno používat rozsáhlou zahradu za farní budovou o rozloze cca 5.000 m2 pro hry nebo venkovní posezení.

Typ objektu

Vařič

Zobrazit všechny služby

Okolí objektu

Území regionu je charakteristický malebnými kopci, horskými hřebeny i úrodnými rovinami. Jsou zde ideální podmínky pro letní i zimní sporty, ale také pro relaxaci a lázeňské pobyty. Centrem regionu je město Ostrava, kde najdeme opravdu vysokou koncentraci technických památek a industriálních zajímavostí. Také milovníci hradů a zámků si přijdou na své, neboť je čeká oblíbený cíl všech romantiků – zřícenina hradu Hukvaldy, hrad Sovinec, zámek Hradec nad Moravicí a mnoho dalších. Obdivovatelé přírodních krás jistě ocení lužní krajinu Poodří, vodopády Bílé Opavy a Rešovské vodopády.

Jeseníky-východ, Beskydy-Valašsko, Těšínské Slezsko, Ostravsko, Poodří-Moravské Kravařsko, Opavské Slezsko

Celoročně

Železniční stanice
14 km

Autobusová stanice
400 m

Restaurace
800 m

Obchod
600 m

Léto

Přehrada/rybník
11 km

Zima

Lyžařský vlek/lanovka
15 km

Informace k ceně

1 - 2 osoby / za apartmán a noc - 700 Kč
3 a více osob / za osobu a noc - 350 Kč
Poplatek za rekreační pobyt / za osobu a den - 10 Kč
(od poplatku jsou osvobozený osoby mladší 18 let a starší 70 let a další dle čl. 12 vyhlášky o místních poplatcích)

Dostupné jednotky v objektu

Apartmán Hukvaldy

jednolůžka: 7, matrace: 2, Povlečení v ceně, WIFI zdarma, Lůžkoviny v ceně, TV, věšáková stěna, úložný prostor, jidelní stoly a židle pro 10 osob, Kuchyňský kout, Sporák, Vařič, Samostatná trouba, Lednička, Mrazák, Nádobí, Utěrky v ceně, Samostatné WC, WC + koupelna, Sprchový kout, Ručníky v ceně, ...

Fotogalerie

Hukvaldy-Rychaltice, Apartmán Hukvaldy - Společenské centrum v Rychalticích Hukvaldy-Rychaltice, Apartmán Hukvaldy - Společenské centrum v Rychalticích Hukvaldy-Rychaltice, Apartmán Hukvaldy - Společenské centrum v Rychalticích Hukvaldy-Rychaltice, Apartmán Hukvaldy - Společenské centrum a fara v Rychalticích Hukvaldy-Rychaltice, Apartmán Hukvaldy - Společenské centrum v Rychalticích Hukvaldy-Rychaltice, Apartmán Hukvaldy - Farní záhrada za farou Hukvaldy-Rychaltice, Apartmán Hukvaldy - Vstup do Apartmánu Hukvaldy Hukvaldy-Rychaltice, Apartmán Hukvaldy - Vstup do Apartmánu Hukvaldy Hukvaldy-Rychaltice, Apartmán Hukvaldy - Vstup do Apartmánu Hukvaldy Hukvaldy-Rychaltice, Apartmán Hukvaldy - Kuchyňský kout v Apartmánu Hukvaldy Hukvaldy-Rychaltice, Apartmán Hukvaldy - Chodba k sociálnímu zařízení v Apartmánu Hukvaldy Hukvaldy-Rychaltice, Apartmán Hukvaldy - Sociální zařízení v Apartmánu Hukvaldy Hukvaldy-Rychaltice, Apartmán Hukvaldy - Sociální zařízení v Apartmánu Hukvaldy Hukvaldy-Rychaltice, Apartmán Hukvaldy - Sociální zařízení v Apartmánu Hukvaldy Hukvaldy-Rychaltice, Apartmán Hukvaldy - Apartmán Hukvaldy Hukvaldy-Rychaltice, Apartmán Hukvaldy - Apartmán Hukvaldy Hukvaldy-Rychaltice, Apartmán Hukvaldy - Apartmán Hukvaldy Hukvaldy-Rychaltice, Apartmán Hukvaldy - Apartmán Hukvaldy Hukvaldy-Rychaltice, Apartmán Hukvaldy - Apartmán Hukvaldy Hukvaldy-Rychaltice, Apartmán Hukvaldy - Apartmán Hukvaldy Hukvaldy-Rychaltice, Apartmán Hukvaldy - Apartmán Hukvaldy Hukvaldy-Rychaltice, Apartmán Hukvaldy - Společenské centrum v Rychalticích

Kontakty

Adresa: Rychaltice 3, Hukvaldy Kontaktní osoba: P. Dariusz Jedrzejski Tel.: 731 625 686 E-mail: info@apartman-hukvaldy.cz WWW: https://www.apartman-hukvaldy.cz/ GPS (Lng, Lat): 49.6402853322, 18.2190478252

Nejde jen o bydlení, ale i o zážitky!