Praha 17 - Řepy, kostel Panny Marie Vítězné, Bílá Hora

Pravidelné bohoslužby (aktualizováno 13. 4. 2014) (iBohosluzby.cz ):

, celý rok, každý týden
, zimní čas, každý týden, v zimní kapli
, letní čas, každý týden

Kostelík P. Marie Vítězné je součástí poutního areálu, který vznikl v letech 1704-1730 na místě bělohorské bitvy. V současné době sídlí v bývalé faře a přilehlých budovách malé společenství sester benediktinek -  Opatství Venio.

Turistický region Praha

Hlavní město České republiky - Praha bývá často označeno názvem Srdce Evropy a je bezesporu jedním z nejkrásnějších měst světa. Historické jádro společně s Pražským hradem, Karlovým mostem a množstvím kostelů, paláců a zahrad je zapsáno do Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Návštěvníci zde obdivují jedinečné skvosty všech stavebních stylů - románské rotundy, gotické chrámy, renesanční paláce, barokní i secesní stavby. K procházkám zvou starobylá náměstí, uličky Starého Města, mosty, nábřeží a parky. K nezapomenutelným zážitkům patří také vyhlídkové plavby pro řece Vltavě, nebo výlet lanovkou na Petřín. Na své si přijdou všichni milovníci historie, gastronomie i kultury.