veletrh článek

interreg_Rakousko_Ceska_Republika_RGB

Prezentace církevní turistiky bude letos rozšířena o památky a poutní místa rakouské Diecéze St. Pölten. Společně s rakouským partnerem jsme pro vás připravily nabídku známých poutních míst a nejkrásnějších církevních památek, které můžete v rámci své dovolené či výletů navštívit. Na veletržním stánku budou k dispozici propagační tiskoviny a na vaše dotazy budou odpovídat členové našeho veletržního týmu.

Biskupství brněnské představí oblíbené poutní místo Křtiny. Na stánku bude vystavená socha křtinské madony a pro zájemce je opět připravena modlitební kartička, tentokrát s vyobrazením Panny Marie Křtinské.

Nově se na veletrhu představí Diecéze St. Pölten, která pozve české návštěvníky k prohlídkám starobylých poutních míst a překrásných klášterů Dolního Rakouska.

Stánek Církevní turistika najdete v pavilonu P brněnského výstaviště. Číslo stánku je 028.

Termín: 17. – 20. leden 2019

Otevírací doba: 10.00 – 18.00, poslední den do 16.00

Prezentace Církevní turistiky je v rámci projektu Přeshraniční církevní turistika spolufinancována z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj.