Stará Ves - Rýmařov, Penzion Johannes Církevní turistika

Soukromý pokoj Pokojů Jednolůžek Dvoulůžek Přistýlek

Informace o objektu

Penzion Johannnes se nachází v obci Stará Ves u Rýmařova v oblasti Hrubého Jeseníku, na spojnici měst Bruntál a Šumperk. Leží v nadmořské výšce 645 m přibližně 15 km od nejvyšší hory Moravy a Slezska - Pradědu (1492 m n.m.), která patří k nejnavštěvovanějším střediskům. Ve stejné vzdálenosti se nachází světoznámé lázeňské městečko Karlova studánka a do 30 min jízdy autem lze navštívit i vodní nádrž Slezská harta.
Penzion je nově přestavěn z původní farní budovy, která byla vybudována na konci 19. století za přispění janovického papírníka Johannese Siebra, a nabízí celoroční odpočinek jak početným rodinám, tak i menším skupinám rekreantů. V letním období je možné využít kromě vlastní zahrady také blízké fotbalové hřiště, v zimním období se naopak nabízí upravované běžkařské trasy i nedaleká sjezdovka. Ve společenské místnosti lze využít dataprojektor.
Ve všech námi nabízených objektech, lze využít Vašeho příspěvku od zaměstnavatele v rámci FKSP.
Dále máte možnost zakoupit pro své blízké dárkové poukazy k našim objektům.

Typ objektu

Běžkařské tratě
400 m

Informace k ceně

Ceník najdete v galerii obrázků. Rezervovat je možné jednotlivé pokoje nebo apartmány, případně celý objekt.
Odkaz na rezervační systém najdete na webových stránkách uvedených níže v sekci Kontakty.
Ubytovat se u nás můžete v den příjezdu od 15.00 hod., v den odjezdu je potřeba vyklidit pokoje do 10.00 hod.

Těšíme se na Vás!

Fotogalerie

Stará Ves - Rýmařov, Penzion Johannes - Stará Ves - Rýmařov, Penzion Johannes - Stará Ves - Rýmařov, Penzion Johannes - Stará Ves - Rýmařov, Penzion Johannes - Stará Ves - Rýmařov, Penzion Johannes - Stará Ves - Rýmařov, Penzion Johannes - Stará Ves - Rýmařov, Penzion Johannes - Stará Ves - Rýmařov, Penzion Johannes - Stará Ves - Rýmařov, Penzion Johannes - Stará Ves - Rýmařov, Penzion Johannes - Stará Ves - Rýmařov, Penzion Johannes - Stará Ves - Rýmařov, Penzion Johannes - Stará Ves - Rýmařov, Penzion Johannes - Stará Ves - Rýmařov, Penzion Johannes - Stará Ves - Rýmařov, Penzion Johannes - Stará Ves - Rýmařov, Penzion Johannes - Stará Ves - Rýmařov, Penzion Johannes - Stará Ves - Rýmařov, Penzion Johannes - Stará Ves - Rýmařov, Penzion Johannes - Stará Ves - Rýmařov, Penzion Johannes - Stará Ves - Rýmařov, Penzion Johannes - Stará Ves - Rýmařov, Penzion Johannes - Stará Ves - Rýmařov, Penzion Johannes - Stará Ves - Rýmařov, Penzion Johannes - Stará Ves - Rýmařov, Penzion Johannes - Stará Ves - Rýmařov, Penzion Johannes - Stará Ves - Rýmařov, Penzion Johannes - Stará Ves - Rýmařov, Penzion Johannes -

Kontakty

Adresa: Potočná 112/28, 795 01 Stará Ves (okres Bruntál) Kontaktní osoba: Sedmík Martin Tel.: +420 774 859 422 E-mail: ubytovani@doo.cz WWW: https://johannes.apartmanyutrojice.cz/cz/ GPS (Lng, Lat): 49.9615, 17.2393

Správce objektu : Kavková Iveta +420 704 307 548

Nejde jen o bydlení, ale i o zážitky!

Lenka Ferbyová
29.9.2021
Krásné prostředí, čisto. Byli jsme moc spokojeni
Jakub Chovanec
18.5.2022
Velice pěkné místo, byli jsem nadmíru spokojení. Celá rodina (2 dospělí a 5 dětí) ubytování od čtvrtka do neděle - apartmán č. 2. Měli jsme naplánovaný velice náročný program a počasí nám vyšlo, takže děti si moc nestihly užít hernu (dokážu si představit, že se zde velmi dobře zabaví v případě škaredého počasí). Dětské venkovní hřiště už trochu víc. První večer po příjezdu jsme využili možnost opékání špekáčků - taky super. Objekt je zrekonstruovaný (vysoké stropy, vysoké dvoukřídlé dveře, velká okna se závěsy až na zem, pastelová barva stěn, masivní postele) - to vše působí luxusním dojmem. Za vše hovoří reakce 4-leté dcerky, když si telefonovala s babičkou a babička se jí zeptala, kde jsme ubytovaní: "No babi, přece na zámku."