Hradec Králové - Velké náměstí, Nové Adalbertinum Církevní turistika

Soukromý pokoj Pokojů Jednolůžek Dvoulůžek Přistýlek

Informace o objektu

Unikátní místo s jedinečnou atmosférou v historickém centru Hradce Králové. Nové Adalbertinum má bohatou historii, která sahá až do 17. století. Budova nejprve sloužila hradeckým jezuitům, následně potřebám vojska. V roce 1992 pak připadla zpět církvi. Svůj název získala až v roce 1997 při příležitosti návštěvy papeže Jana Pavla II., kdy byl tento objekt znovu vysvěcen. O šest let později byla v upomínku na tuto návštěvu umístěna na nádvoří bronzová socha Svatého otce od sochaře Jana Adamce. Největším benefitem Nového Adalbertina je multifunkčnost. V současnosti disponujeme vnitřními historickými prostory, velkými i menšími sály, ale i prostorným nádvořím se zelení či jižními terasami. Nabízíme prostory včetně potřebné techniky pro kongresy všech typů, od malých konferencí až po velké mezinárodní kongresy, zajišťujeme také společenské akce, plesy, rauty, svatby, firemní prezentace, rodinné oslavy, ale i služby úzce spjaté s církevní turistikou. Součástí hotelu je pak restaurace, parkoviště na uzavřeném nádvoří, knihovna s badatelnou, kaple sv. Vojtěcha nebo kostel Nanebevzetí Panny Marie. Nachází se zde hudební katedra pedagogické fakulty univerzity Hradec Králové, Pastorační středisko, Katechetické centrum, Radio Proglas a další. Přijďte se o přednostech Nového Adalbertina přesvědčit sami, budete tu vždy vřele vítáni.

Typ objektu

Léto

Zima

Fotogalerie

Hradec Králové - Velké náměstí, Nové Adalbertinum - Hradec Králové - Velké náměstí, Nové Adalbertinum - Hradec Králové - Velké náměstí, Nové Adalbertinum - Hradec Králové - Velké náměstí, Nové Adalbertinum - Hradec Králové - Velké náměstí, Nové Adalbertinum - Hradec Králové - Velké náměstí, Nové Adalbertinum - Hradec Králové - Velké náměstí, Nové Adalbertinum - Hradec Králové - Velké náměstí, Nové Adalbertinum - Hradec Králové - Velké náměstí, Nové Adalbertinum - Hradec Králové - Velké náměstí, Nové Adalbertinum - Hradec Králové - Velké náměstí, Nové Adalbertinum - Hradec Králové - Velké náměstí, Nové Adalbertinum - Hradec Králové - Velké náměstí, Nové Adalbertinum - Hradec Králové - Velké náměstí, Nové Adalbertinum - Hradec Králové - Velké náměstí, Nové Adalbertinum - Hradec Králové - Velké náměstí, Nové Adalbertinum - Hradec Králové - Velké náměstí, Nové Adalbertinum - Hradec Králové - Velké náměstí, Nové Adalbertinum - Hradec Králové - Velké náměstí, Nové Adalbertinum - Hradec Králové - Velké náměstí, Nové Adalbertinum - Hradec Králové - Velké náměstí, Nové Adalbertinum -

Kontakty

Adresa: Velké náměstí 32/40, 500 03 Hradec Králové Kontaktní osoba: Recepce Tel.: +420 495 063 111 E-mail: recepce@noveadalbertinum.cz WWW: www.noveadalbertinum.cz GPS (Lng, Lat): 50.209, 15.8334

Nejde jen o bydlení, ale i o zážitky!