Štramberk, Fara Štramberk Církevní turistika

Celý objekt 2 Ložnic 20 Jednolůžek 0 Dvoulůžek 0 Přistýlek

Informace o objektu

Nabízíme možnost pronájmu fary pro katolické spolča, skauty či rodiny s dětmi. Fara je v centru města na klidném místě u amfiteátru "Pod starou věží".

K dispozici je jedna velká místnost "zelená" - (5 m x 7 m), menší místnost - "bílá" (5m x 5m), velká kuchyň s jídelnou a sociální zařízení (2 x WC a 1 x WC se sprchovým koutem).
K dispozici je 20 míst na patrových postelích. Nutno dovézt vlastní prostěradlo a spacál. Maximální kapacita je 25 osob.

V kuchyni je k dispozici plynový sporák s elektrickou troubou, lednička, mikrovlnka a 2 rychlovarné konvice. Kuchyň je vybavena potřebným nádobím (hrnce, talíře, lžičky, hrnky).
Vytápění plynovými kamny v každé místnosti.

Na náměstí nelze bez povolení parkovat! Při rezervaci ubytování je nutno nahlásit počet aut, která budete chtít parkovat během pobytu. Jinak na náměstí nezaparkujete! Maximálně lze zaparkovat 3 automobily. Další auta lze parkovat např. na centrálním parkovišti u hřbitova.
Ubytování má samostatný vchod.

Typ objektu

Zima

Dostupné jednotky v objektu

Fara Štramberk

jednolůžka: 20, Povlečení s sebou, WIFI zdarma, Lůžkoviny/spacák s sebou, 20 míst na patrových postelích, Sporák, Lednička, Nádobí, Utěrky v ceně, Samostatné WC, WC + koupelna, Společné sociální zařízení, Sprchový kout, Ručníky s sebou, ...

Fotogalerie

Štramberk, Fara Štramberk - Štramberk, Fara Štramberk - Štramberk, Fara Štramberk - Štramberk, Fara Štramberk - Štramberk, Fara Štramberk - Štramberk, Fara Štramberk - Štramberk, Fara Štramberk - Štramberk, Fara Štramberk - Štramberk, Fara Štramberk - Štramberk, Fara Štramberk - Štramberk, Fara Štramberk - Štramberk, Fara Štramberk - Štramberk, Fara Štramberk - Štramberk, Fara Štramberk - Štramberk, Fara Štramberk - Štramberk, Fara Štramberk - Štramberk, Fara Štramberk - Štramberk, Fara Štramberk - Štramberk, Fara Štramberk - Štramberk, Fara Štramberk - Štramberk, Fara Štramberk -

Kontakty

Adresa: Náměstí 1 Kontaktní osoba: Nikola Petrášová Tel.: +420 604 752 995 E-mail: nikolapetrasova@seznam.cz WWW: https://stramberk.farnost.cz/ubytovani.php GPS (Lng, Lat): 49.5913, 18.1163

Nejde jen o bydlení, ale i o zážitky!