Bohušov, Bohušov

Soukromý pokoj Pokojů Jednolůžek Dvoulůžek Přistýlek

Informace o objektu

Jedná se o kompletně zrekonstruovaný objekt fary, ve které v r. 1951 působil kardinál František Tomášek.
Celková kapacita objektu je 24 lůžek.

Dispozice v 1.NP:
Pokoj č.1: 8 lůžek
Pokoj č.2: 9 lůžek
Pokoj č.3: 3 lůžka + vlastní soc. zařízení se sprchou.
Další místnosti: koupelna, WC, WC pro imobilní občany, technická místnost.

Dispozice v 2.NP:
Pokoj č. 4: 4 lůžka
Další místnosti: kuchyně (2x sporák s troubou, lednice, hrnce, talíře, hrníčky, příbory aj...), společenská místnost s projektorem a Wifi, koupelna, WC.

Areál objektu: velká zahrada s hřištěm, pískovištěm, průlezkami a houpačkami. K dispozici jsou rovněž venkovní záchody.

Postele jsou před příjezdem návštěvníků vždy povlečeny. K dispozici je peřina a polštář. Návštěvníci mají přístupný vždy svůj pokoj, společenskou místnost s kuchyní a sociální zařízení. V ceně je zahrnuta spotřeba energie a vody a rekreační poplatek obce Bohušova.

Typ objektu

Zima

Informace k ceně

Ceny pro rok 2024: dospělá osoba: 400 kč/os/noc, dítě: 150 kč/noc

Velkým mládežnickým skupinám ve věku do 18 let (tábory, společenství mladých aj.) bude stanovena individuální cena v závislosti na délce pobytu a rozsahu využití objektu.

Cena pronájmu objektu na Vánoce a Silvestra (21.12.2024 - 1.1.2025): 6.000 Kč/den (min. délka pobytu je 3 noci).

V ceně je již zahrnut rekreační poplatek ve výši 30 kč/os/den.

Platba bankovním převodem:
Platbu uhraďte na bankovní účet u České spořitelny: 186 686 0399 / 0800
Variabilní symbol: uveďte prvních 6 číslic rodného čísla od osoby, která rezervaci zajišťuje.
Platbu uhraďte tak, aby byla na účtu vlastníka objektu nejpozději den před Vaším příjezdem.

Platba v hotovosti:
V den příjezdu.

Fotogalerie

Bohušov, Bohušov - Bohušov, Bohušov - Bohušov, Bohušov - Bohušov, Bohušov - Bohušov, Bohušov - Bohušov, Bohušov - Bohušov, Bohušov - Bohušov, Bohušov - Bohušov, Bohušov - Bohušov, Bohušov - Bohušov, Bohušov - Bohušov, Bohušov - Bohušov, Bohušov - Bohušov, Bohušov - Bohušov, Bohušov - Bohušov, Bohušov - Bohušov, Bohušov - Bohušov, Bohušov - Bohušov, Bohušov - Bohušov, Bohušov - Bohušov, Bohušov - Bohušov, Bohušov - Bohušov, Bohušov - Bohušov, Bohušov - Bohušov, Bohušov - Bohušov, Bohušov -

Kontakty

Kontaktní osoba: Marcel Jedelský Tel.: +420 605 120 866 E-mail: cirkevnituristika@doo.cz WWW: www.cirkevnituristika.cz GPS (Lng, Lat): 50.2458, 17.7146

Rezervace objektu probíhají telefonicky nebo emailovou formou.

Nejde jen o bydlení, ale i o zážitky!

Lucie Hejnová
28.7.2018
Krásná nově opravená fara zevnitř i zvenku. S pěkně upraveným zázemím okolo fary. Pokoje jsou čisté s novým vybavením (nové matrace, peřiny, povlečení, nábytek). Velká dobře vybavená kuchyně se společenskou místností s dataprojektorem. Velké množství toalet a sprchových koutů. V okolí 20 km se dá podniknout spousta výletů. Byli jsme moc spokojeni. Určitě doporučujeme.